رصد اجسام دورتر در فضا توسط نیروی فضایی

مشاهده اجسام در مدار بالاتر

رصد اجسام دورتر در فضا توسط نیروی فضایی

رصد اجسام دورتر در فضا توسط نیروی فضایی

نیروی فضایی (اسپیس فورس) قرار است مکان هایی را تاسیس کند تا رصد اجسام دورتر در فضا را بهتر ردیابی نماید.کنسرسیوم Space Enterprise قصد دارد تا 30 ژوئن درخواستی برای نمونه های اولیه ارائه دهد.برای مطالعه کامل مقاله تا انتها با مجله علمی آندرومدا مگ همراه باشید.

نیروی فضایی ایالات متحده ماه آینده پیشنهادات صنعت را برای حسگرهای رادار در اعماق فضا درخواست می کند که می توانند ماهواره های فعال و بقایای موجود در مدارهای بالای 22000 مایل را ردیابی کنند.

یک یا چند پیمانکار برای بخش های اولیه سیستمDeep Space Advanced Radar Concept (DARC) انتخاب می شوند، پروژه ای که توسط نیروی هوایی ایالات متحده در سال 2017 آغاز شده است. در سالهای آینده حداکثر سه سایت رادار ساخته می شود.

SMC در بیانیه ای گفت: کنسرسیوم فضایی مرکز سیستم های موشکی و فضایی در نظر دارد تا 30 ژوئن درخواست پیشنهادات اولیه را صادر کند.

کنسرسیوم SpEC برخلاف خریدهای نظامی، قراردادهایی را برای تولید نمونه های اولیه اعطا می کند که به طور مشترک توسط دولت و پیمانکاران تأمین می شوند. این توافق نامه های به اصطلاح دیگر سازمان های مربوط به معاملات و  یا OTAs توسط کنگره به عنوان راهی برای فشار به پنتاگون برای تسریع در خرید فن آوری های تجاری و استفاده از سرمایه گذاری های بخش خصوصی فعالیت هایی را انجام میدهند.

SpEC بیش از 500 عضو دارد که بیشتر آنها شرکتهایی از صنعت بازرگانی فضایی هستند.

نیروی فضایی انتظار دارد از 140 میلیون دلار تا 200 میلیون دلار در سال برای نمونه سازی و آزمایش DARC در کوتاه مدت سرمایه گذاری کند.

سنسورهای DARC پرتاب ماهواره به ارتفاع مدار ژئوسنکرون را ردیابی می کنند. SMC گفت: “در صورت صحت برنامه، به سه سایت دائمی و از نظر جغرافیایی پراکنده نیاز دارد که هنوز مکان آن تعیین نشده است.” هزینه ساخت سه سایت حدود 1 میلیارد دلارخواهد بود.

SMC گفت هدف استفاده از سنسورهای پیشرفته از نظر فنی در حال حاضر بیشتر از سنسورهایی است که دهه ها پیش تولید شده اند. SMC گفت: “با 24/7 قابلیت آب و هوایی 24 ساعته و قدرت رادار بیشتر در مدار زمین، DARC نسبت به رادار فعلی و سنسورهای نوری دارای یک سری از ویژگی های برتر نیز می باشد.”

از طريق آندرومدا مگ
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.