برای رسیدن به بقا در فضا ما به چه وسایلی نیاز خواهیم داشت؟

زندگی در فضا

برای رسیدن به بقا در فضا ما به چه وسایلی نیاز خواهیم داشت؟

برای رسیدن به بقا در فضا ما به چه وسایلی نیاز خواهیم داشت؟

برای رسیدن به بقا در فضا شما باید در محیطی که فاقد آب و  غذا و حتی جاذبه هم هست دست و پنجه نرم کنید. سفینه فضایی شما هم باید ضد تابش خورشید باشد و ممکن است وقتی که در فضا هستید به بسیاری از منابع نیاز پیدا نمایید.برای مطالعه کامل مقاله تا انتها با مجله علمی آندرومدا مگ همراه باشید.

یک سفینه فضایی

شما برای رفتن به فضا یه یک سفینه فضایی نیاز دارید و اینکه انسان در خلا فقط می تواند 15 ثانیه در فضا دوام بیاورد چون سریعا تابش خورشید بر بدن انسان اثرات کشنده ای را بر جای می گذارد

یک سفینه کار آمد از موادی که توسط سرنشینانش تولید میشود می تواند به آب تمیز و حتی اکسیژن برسد و همچنین میتواند گاز هایی مانند هیدروژن و متان را به فضا پرتاب نماید.

غذا و آب

هر فضانورد به یک منبع آب نیاز دارد و آب یک مورد اساسی در سفرهای فضایی می باشد و اینکه میتواند بدن را زنده و تمیز نگه دارد البته غذاهایی که فضا نوردان استفاده می کنند به راحتی خرد نمی شوند و اینکه فضا نوردانی که به مدت طولانی در فضا هستند به انواع غذاها نیاز پیدا می کنند و اکثرا دوست دارند غذاهای تند مزه را میل نمایند.

لوازم و موارد بهداشتی

بهداشت شخصی یک موضوع مهمی است که هم در زمین و هم در فضا بسیار قابل اهمیت است و اینکه فضا نوردانی که درا یستگاه فضایی هستند استحمام شان را با اسفنج انجام میدهند علاوه بر این آنها از صابون و شامپویی استفاده می کنند که بدون آب کار میکند. هر فضا نورد یک مسواک و خمیر دندان شخصی دارد زیرا وقتی آنها به دندان پزشک دسترسی ندارند ممکن است مشکل دندان درد برایشان به یک مشکل اصلی در فضا تبدیل شود.

گوش دادن به موسیقی و داشتن آرامشی بهتر

شما باید به همراه خودتان و سایل موسیقی را ببرید زیرا گوش دادن به موسیقی در فضا میتواند احساسات بودن در زمین را وارد ذهنتان بکند. فضا نوردان ایستگاه فضایی  نیز از گیتار و فلوت و ساکسیفون نیز برای موسیقی استفاده میکنند . شما ممکن است با دیدن یک سری قطره آب در محیطی با جاذبه صفر خودتان را سرگرم نمایید اما وقتی این هم تازگی اش برایتان از بین برود باید به منابعی دسترسی داشته باشید تا بتوانید با افراد روی زمین نیز تماس برقرار نمایید.

از طريق آندرومدا مگ
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.