نقد سریال Silent sea

سریالی با تم فضایی

نقد سریال Silent sea

نقد سریال Silent sea

سریال دریای خاموش ویا Silent sea در دنیایی است که هدفش فقط چیزی جز مایع حیات نیست.برای مطالعه کامل این مقاله با مجله علمی- فضایی آندرومدامگ همراه باشید.

بر اساس طبقه اجتماعی افراد به هرکدام یک مقدار آب اختصاص داده میشود و تعیین میکنند که افراد به چه مقدار از مایع حیات دسترسی دارند. در این سریال نوعی ماهیت علمی تخیلی وجود دارد به طوری که نگاه بشر به ستاره و سیارات خارج از زمین مد نظر است.

خرید انواع لوازم التحریر مدرسه و دانشگاه

ماجرای سریال با دکتر سونگ جیان شروع میشود که یک اختر زیست شناس است و پس از اینکه خدمه یک پایگاه در ماه از جمله دکتر سانگ توسط تششعاتی محو میشود، او و دیگر یارانش را برای نجات افراد به ماه میفرستند. ولی مسئله آن چیزی نیست که به نظر میرسد، و اسرار زیادی در این ماموریت وجود دارد که دکتر سانگ حتی فکرش را نیز نمیکرده است. دریای خاموش در دل خودش دارای 15 داستان علمی تخیلی میباشد و اعضای گروهی که مدام طعمه یک بیماری مرموز هستند.

خرید انواع مداد رنگی

این سریال بیشتر مثل ماجراجویی در فضا است، جایی که انسان ها باید برای بقایشان در آن به جست و جو بپردازند. البته زیاد هم نمیتوان انتظار دیدن صحنه های اکشن را از سریال دریای خاموش داشت چون چیزی بر مبنای علمی تخیلی است.

ساختار سریال دریای خاموش اصلا محدود نیست چون موضوعی خارج از زمین میباشد.

از طريق آندرومدا مگ
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.